Çağrı Metni

6. ULUSLARARASI SOSYAL VE EKONOMİK ARAŞTIRMALAR ÖĞRENCİ KONGRESİ (ISERSC)

19-20 EKİM 2023 KONYA/TÜRKİYE

6. Uluslararası Sosyal ve Ekonomik Araştırmalar Öğrenci Kongresi (ISERSC) Kongre Programına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Değerli Akademisyenler ve Öğrenciler,

Selçuk Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenecek olan 6. Uluslararası Sosyal ve Ekonomik Araştırmalar Öğrenci Kongresi (ISERSC) 19-20 Ekim 2023 tarihlerinde hibrit olarak düzenlenecektir.

Kongremizde sosyal bilimler alanında ulusal ve uluslararası tüm çalışmalara yer verilerek genç araştırmacılar ve akademisyenlerin tecrübelerini paylaşması, güncel bilimsel gelişmelerin tartışılması ve çok yönlü katılım prensibiyle hazırlanan çalışmaların sunulması amaçlanmaktadır.

Alanında önde gelen, seçkin akademisyenlerin ve araştırmacıların katılımıyla gerçekleşecek olan 6. ISERSC, sosyal bilimler temel alanında öğrenim gören lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri ile akademisyenlerin katılımına imkan sağlamaktadır.

Kongremiz Türkçe ve İngilizce olarak yazılan akademik çalışmaları kabul etmektedir. Kongrede tam metin olarak sözlü sunulan tüm bildiriler online ortamda yayımlanacak olan tam metin bildiri kitabında basılacaktır. Tam metin bildiriler arasından seçilecek bazı çalışmalar ise “Sosyal Ekonomik Araştırmalar Dergisi” özel sayısında yayımlanacaktır. Ayrıca Kongre’de bilim kurulu tarafından seçilecek çalışmalara en iyi bildiri ödülü verilecektir.

Sizleri 19-20 Ekim 2023 tarihlerinde 6. Uluslararası Sosyal ve Ekonomik Araştırmalar Öğrenci Kongresi’nde görmekten ve ağırlamaktan mutluluk duyacağız.